Registracija ir asmens duomenų tvarkymas

1. Norėdami naudotis parduotuve ir pirkti joje siūlomas prekes, privalote užsiregistruoti LORDIS parduotuvės sistemoje, užpildydami registracijos anketą. Registracijos anketoje privalu pateikti šiuos Pirkėjo asmeninius duomenis: vardą, pavardę, elektroninį paštą, adresą, kuriuo bus pristatomos prekės, telefono numerį, kitus prekių pristatymui būtinus duomenis. Juridinio asmens įgaliotas atstovas vietoje vardo ir pavardės pateikia juridinio asmens pavadinimą.

2. Pirkėjas yra atsakingas, kad registracijos anketoje pateikti duomenys būtų tikslūs, teisingi ir išsamūs. Jeigu pasikeičia Pirkėjo registracijos formoje pateikti duomenys, jis privalo nedelsdamas juos atnaujinti. Tarpininkas jokiu atveju nebus atsakingas už žalą, atsiradusią Pirkėjui ir (ar) tretiesiems asmenims dėl to, jog Pirkėjas nurodė neteisingus ir (ar) neišsamius asmens duomenis arba nepakeitė ir nepapildė duomenų jiems pasikeitus.

3. Pirkėjas turi teisę bet kuriuo momentu nevaržomai registracijos duomenis keisti, papildyti ar panaikinti savo registraciją. Panaikinęs registraciją, Pirkėjas netenka galimybės naudotis LORDIS parduotuve ir joje pirkti. Pirkėjas vėl įgyja galimybę pirkti tik iš naujo užsiregistravęs LORDIS parduotuvėje.

4. Registruodamasis Pirkėjas susikuria individualius prisijungimo duomenis (vartotojo vardą ir slaptažodį) ir įsipareigoja juos saugoti paslaptyje bei neatskleisti jokiems tretiesiems asmenims. Pirkėjas yra atsakingas už jo susikurtų prisijungimo duomenų sudėtingumą bei jų išsaugojimą, o taip pat už bet kuriuos veiksmus (duomenų perdavimą, pateiktus prekių užsakymus, vartotojo komentarus ar kt.), kurie LORDIS parduotuvėje atliekami prisijungus individualiu Pirkėjo vardu ir slaptažodžiu. Jei Pirkėjas praranda prisijungimo duomenis, jis privalo nedelsiant informuoti mus elektroniniu paštu info@lordis.lt

5. Pirkėjo asmens duomenys bus tvarkomi pagal privatumo politiką. Jei Pirkėjas naudojasi LORDIS parduotuvės paslaugomis, laikoma, kad jis sutinka su Pirkėjo asmens duomenų tvarkymu ir patvirtina, kad visa pateikta informacija ir asmens duomenys yra teisingi ir atitinka tikrovę.

Prekių užsakymas

Išsirinktą prekę įdėkite į krepšelį paspaudę mygtuką „Į krepšelį“. Jei ketinate įsigyti daugiau prekių, tęskite paiešką. Savo krepšelyje esančias prekes matysite viršutiniame dešiniajame kampe. Kai nuspręsite jas įsigyti, spauskite mygtuką „Pereiti prie apmokėjimo“.

Laisvai keiskite savo krepšelio turinį ir užsakomų prekių skaičių. Prekių kiekį pakeisite rodyklėlėmis. Iš krepšelio prekę pašalinsite prekės eilutėje paspaudę mygtuką „šiukšliadėžė“.

Jei turite nuolaidos kodą, įveskite jį į laukelį „Nuolaidos kodas“ ir spauskite „Pridėti“.

Prekes galite įsigyti užsiregistravę mūsų svetainėje. Registracija suteikia šias galimybes:

·            Kartą prisiregistravus, ateityje užteks tik prisijungti;

·            Kito pirkimo procesas bus trumpesnis;

·            Gausite specialius pasiūlymus ir nuolaidas el. paštu.

Norėdami užsiregistruoti įveskite prašomus duomenis ir spauskite mygtuką „Išsaugoti“.

Toliau pasirinkite Jums priimtiną prekių pristatymo būdą.

 Pasirinkite apmokėjimo už prekes būdą ir spauskite mygtuką „Tęsti“.

 Informaciją apie užsakymus gausite savo nurodytu el. pašto adresu.

 

Ačiū, kad perkate parduotuvė www.lordis.lt!