Prekių pristatymas 

 1.     Siunta bus pristatyta į Jūsų pasirinktą Omniva paštomatą (2.50 EUR).

Jūsų siunta bus pristatyta per 1-3 darbo dienas* į Jums patogiausioje vietoje esantį Omniva paštomatą (jį galite išsirinkti arčiau namų, darbovietės ar kasdienio maršruto).

Apie atvykusią siuntą būsite informuoti SMS žinute, o atsiimti galėsite per 7 dienas bet kuriuo paros metu, suvedę specialų kodą.

Daugiau: www.omniva.lt

* Atkreipiame dėmesį, kad pasirinkus mokėjimą pavedimu, Jūsų užsakytos prekės bus išsiųstos tik po pinigų gavimo į mūsų sąskaitą.

Siuntų pristatymas į Kuršių Neriją – papildomas 20,00 EUR mokestis.

2.     Siunta bus pristatyta per kurjerio paslaugą (3.50 EUR).

Kurjeris atveš siuntinį tiesiai į namus ar darbovietę per 1-3 darbo dienas*, bet kur Lietuvoje.

Didžiuosiuose Lietuvos miestuose siuntos pristatomos darbo dienomis 8:00-18:00. Kituose Lietuvos vietovėse prekės pristatomos darbo dienomis nuo 8.00 iki 16.00 val. Įsitikinkite, kad nurodėte adresą, kuriuo būnate tuo metu, ir telefono numerį, kuriuo kurjeris su Jumis galėtų susisiekti.

Apie numatomą siuntos pristatymo laiką bei siuntos numerį būsite informuoti SMS žinute arba el. paštu.

Prekių pristaymo metu, kurjeriui pareikalavus, turėsite parodyti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Jei priimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam kurjeriui ir surašykite pakuotės pažeidimo aktą. Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkingai.

 Atkreipiame dėmesį, kad pasirinkus mokėjimą pavedimu, Jūsų užsakytos prekės bus išsiųstos tik po pinigų gavimo į mūsų sąskaitą.

     Siuntų pristatymas į Kuršių Neriją – papildomas 20,00 EUR mokestis.

3.     Prekių atsiėmimas DPD Pickup tinkle (siuntų taškuose ir terminaluose) (2.00 EUR).

Atsiimkite siuntą su užsakytomis prekėmis Jums patogiu laiku pasirinktame DPD Pickup siuntų taške ar terminale. Siuntos į DPD Pickup siuntų taškus ir terminalus pristatomos per 1-3 d. 

DPD Pickup siuntų terminalai dirba 24 val. per parą, 7 d. per savaitę. 

Skirtingų DPD Pickup siuntų taškų darbo laikai gali skirtis, todėl prieš vykstant atsiimti siuntos, rekomenduojame pasitikslinti. 

Kai Jūsų siunta bus pristatyta į DPD Pickup siuntų tašką ar terminalą, apie tai Jums bus pranešta SMS žinute ir/ar el. paštu.

Prekes iš DPD Pickup siuntų taško ar terminalo galite atsiimti per 7 kalendorines dienas. Užsakytų prekių neatsiėmus per šį laikotarpį, jos bus grąžintos pardavėjui.

Atsiimdami siuntą DPD Pickup siuntų taške turėsite suvesti SMS žinute gautą PIN kodą arba parodyti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. 

Atsiimdami siuntą DPD Pickup siuntų terminale turėsite suvesti SMS žinute gautus PIN kodus.

Jei atsiimant siuntą pastebite pakuotės pažeidimą:

1. Su Pickup siuntų taško darbuotoju surašykite pakuotės pažeidimo aktą.

2. Kreipkitės į klientų aptarnavimo skyrių tel.: 852106777 (jei siuntą atsiimate iš DPD Pickup siuntų terminalo).

      Kilus klausimų, norit kitokių pristatymo būdų ar terminų, susisiekite su mumis el. paštu - info@lordis.lt. Esame lankstūs ir pasiruošę visada Jums padėti.