Atsiskaitymo būdai

1.   Atsiskaitymas Paysera mokėjimų sistema. Naudodamiesi šia sistema Jūs galėsite pasirikti Jums patogiausią apmokėjimo būdą. Apmokėti greitai ir patogiai. Naudojantis ja Jums nereikės patiems formuoti pavedimo, tai už jus padarys pati sistema. Jums tereikia įprastai vykdyti užsakymą ir vadovautis nuorodomis. Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo, taigi prekes gausite greičiau.

2.   Apmokėjimas banko pavedimu. Pirkėjas atlikęs užsakymą, į savo el. pašto dėžutę gauna išankstinio mokėjimo sąskaitą, kurią apmoka prisijungęs prie savo naudojamo banko internetinės sistemos arba nuvykęs į artimiausią banko skyrių perveda pinigus į Pardavėjo sąskaitą.

3.     Apmokėjimas grynaisiais pinigais. Pirkėjas gali atsiskaityti grynaisiais arba bankine kortele kurjeriui prekių pristatymo metu. 

Pastabos 

Atliekant banko pavedimą, laukelyje „Mokėjimo paskirtis“ būtina įrašyti užsakovo, nurodyto išrašytoje išankstinio apmokėjimo sąskaitoje, vardą ir pavardę / įmones pavadinimą bei užsakymo numerį.

Kadangi padarytą pavedimą mes pamatysime tik sekančią darbo dieną, jei norite, kad prekes išsiųstume anksčiau, prašome atsiųsti pavedimo kopiją ir telefonu suderinti dėl prekių išsiuntimo.

 

Sąskaitos rekvizitai:

Įmonės kodas: 304939056
PVM mokėtojo kodas: LT100011954110
Bankas: Swedbank, AB
Banko kodas: 73000
Atsisk. sąskaita: LT637300010156758779
SWIFT HABALT22