Esame lietuviškas dviejų šeimų vystomas verslas. Užsiimame maisto šunims gamyba ir prekyba.

Sukaupę ilgalaikę tarptautinę (Švedija, Vokietija, Lenkija, Čekija ir kitos šalys) maisto šunims gamybos ir prekybos valdymo patirtį bei besirūpindami savo šeimų augintinių sveikata, išvaizda bei savijauta, prieš keletą metų nusprendėme Lietuvoje įkurti nuosavą verslą ir pasiūlyti klientams aukščiausios kokybės maistą šunims. Taip vaizdingose Druskininkų apylinkėse Renaldas Marčiukaitis pradėjo nedidelę, bet itin kruopščią ir aukščiausius standartus atitinkančią maisto šunims gamybą. Netrukus gimė ir naujas prekės ženklas – Lordis.

Daug kas klausiate "kodėl nusprendėte pradėti verslą kategorijoje, kurioje ir taip itin didelė pasiūla ir konkurencija?"

Atsakome - rinkoje iš tiesų didelė maisto šunims įvairovė, tačiau lietuviško maisto pasiūla gana ribota. Didžioji dalis maisto importuojama iš Čekijos, Lenkijos ir kitų šalių. Importuojant tiekimo grandinėje atsiranda įvairių tarpininkų - didmenininkų, prekinių ženklų atstovų, distributorių ir pan. - kurie didina galutinę produkto kainą. Mūsų verslo idėja grįsta tuo, jog būdami čia, Lietuvoje, galime ir turime klientams pasiūlyti geresnės sudėties maistą už žemesnę nai analogiško importuoto maisto kainą. Atkakliai siekiame savo tikslo, o patenkintų klientų atsiliepimai verčia nusišypsoti, pasitempti ir judėti pirmyn! 

Lordis – tai visavertis aukščiausios kokybės sausas maistas šunims su purškiamu natūraliu žuvų aliejumi. Maistas yra lengvai virškinamas ir gerai pasisavinamas, dėl to dienos norma yra mažesnė nei analogiškų produktų. Pagamintas iš kruopščiai atrinktų natūralių ingredientų. Sudėtyje nėra genetiškai modifikuotų produktų ir dirbtinių dažiklių. Maistas praturtintas pilnavertiškai mitybai reikalingais vitaminais bei mineralais.

Kiekvienoje Lordis pakuotėje rasite buteliuką šviežio natūralaus purškiamo žuvų aliejaus, kurio pagrindą sudaro lašišų aliejus. Aliejuje yra didelis kiekis polinesočiųjų riebalų rūgščių. Šios riebalų rūgštys (omega 3 ir omega 6) yra gyvybiškai svarbios ir turi būti gaunamos su maistu, nes organizmas jų negamina. Žuvų aliejaus teikiama nauda šunims: sveikesnė oda ir žvilgantis kailis, pagerėjusi imuninė sistema, padidėjusi ištvermė, atsparumas uždegimams, sumažėjęs šėrimasis ir kita.

Esame įsitikinę, kad Lordis – tai viskas, ko reikia pilnavertiškai Jūsų šuns mitybai!