10 kg - mažų veislių šunims su ėriena

LS100

Ėrienos miltai šiame maiste sudaro net 26% ir yra viena pagrindinių medžiagų. Be kviečių. Kvietinės kultūros maiste pakeistos bulvių dribsniais, grikiais, žirneliais ir kitomis medžiagomis. Maistas šuniukams papildomai praturtintas lašišos miltais (8%).

Kiekvienoje Lordis pakuotėje rasite buteliuką šviežio natūralaus purškiamo žuvų aliejaus, kurio pagrindą sudaro lašišų aliejus. Aliejuje yra didelis kiekis polinesočiųjų riebalų rūgščių. Šios riebalų rūgštys (omega 3 ir omega 6) yra gyvybiškai svarbios ir turi būti gaunamos su maistu, nes organizmas jų negamina. Žuvų aliejaus teikiama nauda šunims: sveikesnė oda ir žvilgantis kailis, pagerėjusi imuninė sistema, padidėjusi ištvermė, atsparumas uždegimams, sumažėjęs šėrimasis ir kita.

37,90 EUR

Lordis – tai visavertis aukščiausios kokybės sausas maistas šunims su purškiamu natūraliu žuvų aliejumi. Maistas yra lengvai virškinamas ir gerai pasisavinamas, dėl to dienos norma yra mažesnė nei analogiškų produktų.

Pagamintas iš kruopščiai atrinktų natūralių ingredientų. Sudėtyje nėra genetiškai modifikuotų produktų ir dirbtinių dažiklių.

Maistas praturtintas pilnavertiškai mitybai reikalingais vitaminais bei mineralais.

LS100

10 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: