1,5 kg - visų veislių šuniukams su lašiša

SP015

Šviežia smulkinta lašiša (13%) ir lašišos miltai (22%) sudaro šio maisto pagrindą dėl ko jis yra itin vertingas ir skanus šunims. Šviežios smulkintos lašišos dalis maiste šuniukams praturtinta iki 18%.

Kiekvienoje Lordis pakuotėje rasite buteliuką šviežio natūralaus purškiamo žuvų aliejaus, kurio pagrindą sudaro lašišų aliejus. Aliejuje yra didelis kiekis polinesočiųjų riebalų rūgščių. Šios riebalų rūgštys (omega 3 ir omega 6) yra gyvybiškai svarbios ir turi būti gaunamos su maistu, nes organizmas jų negamina. Žuvų aliejaus teikiama nauda šunims: sveikesnė oda ir žvilgantis kailis, pagerėjusi imuninė sistema, padidėjusi ištvermė, atsparumas uždegimams, sumažėjęs šėrimasis ir kita.

7,90 EUR

Lordis – tai visavertis aukščiausios kokybės sausas maistas šunims su purškiamu natūraliu žuvų aliejumi. Maistas yra lengvai virškinamas ir gerai pasisavinamas, dėl to dienos norma yra mažesnė nei analogiškų produktų.

Pagamintas iš kruopščiai atrinktų natūralių ingredientų. Sudėtyje nėra genetiškai modifikuotų produktų ir dirbtinių dažiklių.

Maistas praturtintas pilnavertiškai mitybai reikalingais vitaminais bei mineralais.

SP015

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

10 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: